C_004

Staff

General Manager

Valérie Stroobants
valerie.stroobants@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 23


Financiën en Boekhouding

Raphaëlle Hanquet
raphaelle.hanquet@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 21


Communicatie en Activiteiten

Nathalie de Laminne
nathalie.delaminne@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 24

Angéline Rotsart
angeline.rotsart@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 22


Membership en Verhuur

Nathalie Beirnaerdt
nathalie.beirnaerdt@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 25


Sports

Gregory Combes, Marisol Escobar, Elizabeth Burton
sports@chateau-sainte-anne.be
02 663 37 27


Conservator

Slimane Abdellaoui
slimane@chateau-sainte-anne.be
0472 846 752


Verantwoordelijke Enjoy by Alex

Alexandre de Radiguès
General Director
alexandre@enjoytraiteur.be
0474 96 02 55


Sophie le Grelle
Operationeel manager
sophie@enjoytraiteur.be
02 663 37 41
0472 39 06 75


Madeleine Pirmez
Assistante Administrative et Commerciale
madeleine@enjoytraiteur.be
02 663 37 43


Hoofdkelner

Patrick, Karim, Yahya
02 663 37 45